Aasta 2022 oli edukas!

30.8.2022

Mööduv aasta on olnud Akukon Eestile väga tööderikas. Teostasime liiklusmüra mõõtmisi üle Eesti, projekteerisime helistuudio ning muidugi valmis mitmeaastane projekt - Tallinna Muusika- ja Balletikool.

Aasta algas Kiirki tänaval uute kortermajade tehnokommunikatsioonide mõõtmisega, kus teostasime üle 1500 mõõtepunkti kõikides korterites. Sellele järgnesid kevadised militaarmüra mõõtmised Saaremaal ning Patarei Merekindluse akustiline projekteerimine. Suvel tegelesime Rail Baltica vibratsiooni mõõtmistega ning Ülemiste terminali hoone detailplaneeringuga. Külastasime ka Äripäeva, kus meie spetsialistid Dmitri Tiško ja Johan Hallimäe rääkisid ehitusakustikast ja heliisolatsiooni mõõtmistest. Sügisel alustasime üle Eestilise liiklusmüra seire mõõtmistega, koostasime mürauuringuid viiele erinevale lasteaiale ning keskendusime valdavalt heliisolatsiooni mõõtmistele.


Talvine periood on olnud rahulikum - pidasime koos teiste Akukoni kontoritega talvepäevi, mille käigus külastasime Cesise kontserdisaali ning hetkel keskendume vaiksetele jõuludele!

Jaga artikklit

  • Facebook
  • Twitter

Regioon ja keel

Vali regioon ja keel

Hetke valik: