Ettevõte

Akukon on akustika, heliisolatsiooni, keskkonnamüra, vibratsiooni ja AV-süsteemide projekteerimisteenuste parim ettevõte Eestis ja Soomes. Tegutseme sõltumatu konsultatsiooniettevõttena ja meie ettevõttes töötab üle 70 selle valdkonna tippspetsialisti.

Pakume teenuseid järgmistes valdkondades: ehitus- ja ruumiakustika, keskkonnamüra, akrediteeritud akustiliste mõõtmiste teostamine, struktuurimüra ja vibratsioon, audiovisuaalsete süsteemide projekteerimine ning müra ja vibratsiooni leviku hindamine.

Akukoni kliendid

Meie klientide hulka kuulub suur hulk Eestis tegutsevaid ehitusettevõtteid, kinnisvara arendajaid, arhitekte, koole, erakliente, muusikuid, tööstusettevõtteid jne. Meie teenuseid saavad tellida kõik, kes tunnevad, et soovivad akustika alast konsultatsiooni või lahendusi.

Näited meie klientidest

Olles spetsialiseerunud ja kogenud akustika, müra ning vibratsiooni valdkondades, suudame lahendada ka kõige keerukamad olukorrad.

Kvaliteet ja akrediteeringud

Akukoni kvaliteedisüsteem on vastavuses standardi ISO 9001 ja EN ISO/IEC 17025 nõuetega. Enamus meie tehtud akustilisi või müra mõõtmiseid on akrediteeritud.

Müramõõtmised on akrediteeritud koodiga Finas T229. Seadmete kalibreerimised teostatakse Helsinki laboris ning on akrediteeritud koodiga Finas K061. Lisaks Eestile ja Soomele, katab akrediteeringu kood T229 ka Läti ja Leedu.

Meie bürood asuvad Helsingis, Turus, Oulus, Jyväskyläs, Tamperes ja Tallinnas. Akukon on algusest peale olnud sõltumatu konsultatsiooniettevõte, mille omanikud kuuluvad meie personali hulka ja osalevad aktiivselt ka projektides. Akukoni asutasid 1994. aastal Tapio Lahti ja Henrik Möller.

Regioon ja keel

Vali regioon ja keel

Hetke valik: