Äri- ja büroopinnad

Büroohoonetega seotud planeerimine on Akukoni üks olulisemaid osasid. Sageli kasutatakse kõiki meie teadmisi: ehitus- ja ruumiakustika, struktuurimüra ja vibratsiooni kontroll ning AV-disain.

Kontaktisikud

Dmitri Tishko

Dmitri Tishko

Vanemkonsultant (EST, EN, RU, UA)
Ehitusakustika, heliisolatsiooni, müra- ja vibratsiooni ekspertiisid/projekteerimine

+372 5648 1431

Gerda Kaasik

Gerda Kaasik

Vanemkonsultant (EST, EN)
Ruumiakustika ja ehitusakustika ekspertiisid/projekteerimine

+372 5684 8999

Äriruumide akustilisel kujundamisel juhindutakse ruumide kasutamise eesmärgist. Helivaljus ja müra põhjustavad stressi, vähendavad mugavust ja langetavad töö efektiivsust. Koosolekuruumides peab olema kõrge kuulmise ja kõne arusaadavus. Lisaks on olulisel kohal kuvapindade hea nähtavus ja valgustus, mis võimaldab esinejat näha, kuid ei pimesta. Äriruumide kujundamisel on ülimalt oluline akustika- ja AV-disainerite panus.

Koosolekuid peetakse nii tööjaamades kui ka konverentsi- ja koosolekuruumides, kus üks või mitu osalejat on kaugühenduses. Selget heli ja head nähtavust on tarvis ka kaugosalejate jaoks. Nii akustika kui ka AV disainerid hoolitsevad oma valdkonna nõuete eest.

Büroohooned ehitatakse sageli müra ja vibratsiooni suhtes nõudlikesse kohtadesse. Maanteede ja eriti raudteeliikluse lähedus tekitab riske ja väljakutseid, mille haldamisel on Akukonil suur kogemus. Hoone sees võib toimuda ka müra ja vibratsiooni tekitavaid tegevusi, näiteks asub hoones jõusaal või kauplus koos laoruumide ja laadimisdokidega. Oleme tuttavad võitluses igasuguste müra ja vibratsiooniga seotud kahjudega. Meie arendatavad arvutus-, mõõtmis- ja analüüsimeetodid ning tarkvara on oma ala parimad.

Meie äripindade klientide käsutuses on tipptasemel akustika- ja AV-eksperdid, kelle referentside hulgas on Soome kõige nõudlikumad äripinnad ja nende rahulolevad kasutajad.

Akukonil on kogemusi ka kõrghoonete akustika, müra ja vibratsiooniga seotud riskide maandamisel. Meil töötab mitmeid eksperte, kes on omandanud kogemusi maailma suuremate metropolide pilvelõhkujate projekteerimisel.

Mida varem projektis kaasa lööme, seda paremini saame aidata lõpptulemust optimeerida nii kulude, kasutajakogemuse kui ka efektiivsuse seisukohast.

Seotud teenused

Regioon ja keel

Vali regioon ja keel

Hetke valik: