Koolid ja lasteaiad

Hea akustika koolides ja lasteaedades on esmatähtis. Uuringud on leidnud, et müra häirib keskendumist, tähelepanelikkust, mäletamist ning kõne kuulmist ja mõistmist.

Kontaktisikud

Gerda Kaasik

Gerda Kaasik

Vanemkonsultant (EST, EN)
Ruumiakustika ja ehitusakustika ekspertiisid/projekteerimine

+372 5684 8999

Dmitri Tishko

Dmitri Tishko

Vanemkonsultant (EST, EN, RU, UA)
Ehitusakustika, heliisolatsiooni, müra- ja vibratsiooni ekspertiisid/projekteerimine

+372 5648 1431

Akukonil on kümnete aastate pikkune kogemus koolide ja lasteaedade akustilise projekteerimise alal - alates väikestest lasteaedadest kuni sadade õpilastega koolikompleksideni.

Hästi läbimõeldud akustika ja heliisolatsioon tagavad parima võimaliku õppimiskogemuse ja mugavuse. Ruumide paigutuse ja struktuuride eraldamise planeerimisel kaardistame alati helitundlikud ja palju müra tekitavad ruumid, samuti ruumid konfidentsiaalseteks vestlusteks.

Samuti rakendavad koolid mitmekülgseid ja erinevaid õppe- ja töövõtteid. Näiteks ruum, kus õpilased töötavad väikestes rühmades, seab omad väljakutsed keskendumisele ja õpetaja hääle kuuldavusele.

Meie teenuste hulka kuulub ka ehitusaegne objekti monitooring, akustilised mõõtmised ja projekteerimine, mida kasutame plaanide korrektse elluviimise tagamiseks. Meie teenuste hulka kuulub ka koolides vajaliku AV-tehnoloogia kujundamine.

Muusika ja meedia õpetamise võimalused nõuavad spetsiaalset akustikat ja mõnikord ka AV-oskusi. Meie referentside hulgas on näiteks Tallinna Balleti- ja Muusikakool.

Seotud teenused

Regioon ja keel

Vali regioon ja keel

Hetke valik: